Habit Emery: Ishim bashkë në Spanjë kur e njoftuan për shkarkimin - Bota Sot
Habit Emery: Ishim bashkë në Spanjë kur e njoftuan për shkarkimin

Futboll

Habit Emery: Ishim bashkë në Spanjë kur e njoftuan për shkarkimin

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 10:31
Gracia dhe Emery

Pak ditë më parë, trajneri i Watford, Javi Gracia, u shkarkua nga detyra. Në prag të ndeshjes që Arsenal do të luajë sot ndaj Watford, ka reaguar trajneri i “topçinjve” Unai Emery. Ai dha se ishte bashkë me Gracia në momentin që u lajmërua se ishte shkarkuar nga detyra.

“Isha në Spanjë dhe u takova me mikun tim Javi Gracia. Ishte një takim fantastik. Po ecja rrugës në Hondarribia kur e pashë dhe në ato moment nisëm të bisedonim për ndeshjen që do të luanim pas një jave. Por takimi ynë përfundoi me një lajm, që ai ishte pushuar nga puna. E trishtë”, tha Emery.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...