Kujtim Shala ka dy fjalë për bashkëshorten e tij!

Futboll

Kujtim Shala ka dy fjalë për bashkëshorten e tij!

Nga: Kemajl Goca Më: 15 shtator 2019 Në ora: 14:22
Kujtim Shala ka dy fjalë për bashkëshorten e tij!

Legjenda e futbollit të Kosovës, Kujtim Shala, është i përkushtuar shumë edhe në familje dhe jeton një jetë jashtëzakonisht të mirë, po ashtu kënaqet edhe me djemtë të tij futbollistë, si Andisi që luan në Offenbach dhe Romani, një talent i ri që nuk ka më shumë se dhjetë vjeç. 

Veçoria është se Kujtimi ka një ditë të veçantë, bashkëshortja apo krahu i djathtë i tij, Jehona, ka datëlindjen.  

Ai ka dy fjalë për bashkëshorten: “Urime Ditëlindjen Mbretnesha ime!
Te dua pafundësisht”.

Kujtimi takon gjeneratës së artë të Prishtinë, një periudhë ka luajtur në Liri të Prizrenit, Partizan të Beogradit, Dinamo të Zagrebit, pastaj në klubet franceze dhe gjermane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat