Ancelotti: Mertensit duhet t’i vazhdohet kontrata - Bota Sot
Ancelotti: Mertensit duhet t’i vazhdohet kontrata

Futboll

Ancelotti: Mertensit duhet t’i vazhdohet kontrata

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 17:01
Dries Mertens

Menaxheri italian, Carlo Ancelotti, ka kërkuar që sulmuesit Dries Mertens t’i vazhdohet kontrata.

Belgu ka shënuar dy gola gjatë ndeshjes Napoli-Sampdoria dhe menaxheri italian nuk dëshiron që ta lejojë atë të largohet, shkruan Goal.

“Ne duhet të nxitojmë për kontratën e re. Ne duhet të lëvizim shpejt pasi kontratë e tij skadon pas nëntë muajve”, ka thënë Ancelotti para gazetarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...