Hellas Verona – Milan, kjo është nota e Rrahmanit - Bota Sot
Hellas Verona – Milan, kjo është nota e Rrahmanit

Futboll

Hellas Verona – Milan, kjo është nota e Rrahmanit

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 23:20
Amir Rrahmani

Skuadra e Milanit ka fituar me shumë vështirësi ndaj Hellas Veronas.

Milan ka mposhtur Hellas Veronan me rezultatin 0-1, por skuadra e Giampaolos lë shumë për të dëshiruar me këtë lojë tepër të dobët.

Dy mbrojtësit shqiptar, Kumbulla dhe Amir Rrahmani kanë luajtur nga minuta e parë në këtë duel.

Që të dy zhvilluan një ndeshje fantastike në takimin e sotëm – duke i lënë shumë pak hapësira sulmuesve të Milanit.

Rrahmani u vlerësua me notën 6.1, kurse Kumbulla me notën 7.2.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...