Ancelotti kryqëzon gishtat para Liverpoolit, situata absurde me ekipin e tij - Bota Sot
Ancelotti kryqëzon gishtat para Liverpoolit, situata absurde me ekipin e tij

Futboll

Ancelotti kryqëzon gishtat para Liverpoolit, situata absurde me ekipin e tij

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 17:00
Carlo Ancelotti

Napoli do të presë në shtëpi Liverpoolin në ndeshjen e parë të vlefshme për grupet e Champions Leagues dhe trajneri Carlo Ancelotti ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp. 

Numri një i stolit para se të merret me problemet e ekipit të tij dhe vështirësinë e sfidës flet për stadiumin dhe problematikën me ndërtimet. "Stadiumi është mjaft i rëndësishëm. Shpresojmë të gjejmë një Sao Paoli të ngrohtë dhe të përfunduar", - shprehet Ancelotti. 

Ai ka folur dhe në lidhje me kundërshtarin dhe kompeticionin e Champions Leagues. "Duhet t'i marrim ndeshjet një nga një. Nuk mund të themi sa larg mund të shkojmë, pasi këto ndeshje varen nga shumë faktorë. Mund të jemi kompetitivë në shumë kompeticione të ndryshme", - tha Ancelotti. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...