Aktorja e filmave porno: Tifo për skuadrat që luajnë kundër Arsenal - Bota Sot
Aktorja e filmave porno: Tifo për skuadrat që luajnë kundër Arsenal

Futboll

Aktorja e filmave porno: Tifo për skuadrat që luajnë kundër Arsenal

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 01:00
Mia Khalifa

Aktorja e njohur e filmave porno, Mia Khalifa, pasi ka pirë një birrë për të festuar barazimin 2-2 të skuadrës së Watford ndaj Arsenal, ka befasuar me deklaratën e saj. “Do të bëj tifo për të gjitha skuadrat që luajnë kundër Arsenal”, shkruan Mia Khalifa në faqen e saj zyrtare “Twitter”.

Khalifa, një nga personazhet e njohura të filmave erotikë, është një tifoze e çmendur e West Ham dhe rivaliteti mes dy ekipeve londineze është i madh. Përmes një postimi tjetër në "Instagram", ajo ka treguar se si pi një gotë me birrë pas dy golave të pësuar nga Arsenal.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Am I doing this football thing right? #sinker #wheresmycrisps

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...