Lampard sqaron sherrin te penalltia dhe flet për humbjen! - Bota Sot
Lampard sqaron sherrin te penalltia dhe flet për humbjen!

Futboll

Lampard sqaron sherrin te penalltia dhe flet për humbjen!

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:57
Franck Lampard

Franck Lampard, trajneri i Chelseat, pas humbjes ndaj Valencias, foli për situatën e grupit: "Nuk duhet të biem në tokë pas këtij rezultati! Janë humbje që na shërbejnë dhe na bëjnë mirë. Më vjen keq për dëmtimin e Mason Mount, por të shohim se sa serioz është".

Sa i përket episodit të penalltisë dhe pse Barkley ia mori topin Ëillian, tha: "Barkley është goditësi i parë. Pastaj, nëse ai nuk është ose nuk e ndjen, janë Jorginho dhe Ëillian. Nuk ka asnjë polemikë këtu".

Champions? "Eshtë turne specifik. Nuk para ka favoritë në ndeshje 90 minuta. Ka ndryshuar koha. Mund të fitojë dhe humbasë kushdo".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat