Van Dij ka një lajm të keq për Liverpoolin - Bota Sot
Van Dij ka një lajm të keq për Liverpoolin

Futboll

Van Dij ka një lajm të keq për Liverpoolin

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 09:45
Virgil van Dijk

Virgil van Dijk ka reaguar pas spekulimeve të fundit.

Virgil van Dijk ka mohuar raportimet për vazhdimin e kontratës në Liverpool, sipas “Sky Sports”.

Mbrojtësi holandez ka mohuar sugjerimet e paraqitura më herët gjatë këtij muaji duke sugjeruar se është në kërkim të një rroge më të madhe për vazhdimin e kontratës në Anfield.

Van Dijk ka arritur sukses të jashtëzakonshëm pas transferimit në Liverpool në janar të vitit të kaluar. Ai ka ndihmuar skuadrën e tij ta fitojë Ligën e Kampionëve dhe është konkurrent për të fituar Topin e Artë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...