Varane flet për yllin e rivalëve: E dua te Real-i - Bota Sot
Varane flet për yllin e rivalëve: E dua te Real-i

Futboll

Varane flet për yllin e rivalëve: E dua te Real-i

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 15:59
Rapahel Varane

Rapahel Varane, qendërmbrojtësi i Real Madrid, ka folur për Kylian Mbappe në prag të sfidës që skuadra e tij do të luajë kundër Paris Saint-Germain në Champions League.

"Do ta doja gjithmonë me vete, te skuadra ime, jo vetëm te kombëtarja. Është një lojtar i madh", ka thënë Varane në një intervistë të dhënë për "Le Figaro".

"Tani është i PSG-së, por nuk e dimë se çfarë do të ndodhë në të ardhmen. Unë mund t'i them vetëm gjëra të mira për Madridin dhe ai i di tashmë".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...