Sot fillon Evropa Liga - Bota Sot
Sot fillon Evropa Liga

Futboll

Sot fillon Evropa Liga

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 11:40
Foto

Sot do të fillojë liga e dytë më e madhe në botë, Evropa Liga.

Këtë verë shumë klube evropiane kanë bërë transferime të reja, andaj pritet që kjo garë të jetë interesante.

United, Arsenal, Roma e Sevilla janë disa nga klubet e mëdha që priten të tregojnë spektakël.

Ndeshja më e rëndësishme pritet të jetë mes Eintracht Frankfurt dhe Arsenalit, ndeshje që fillon në ora 19:00.

United do të këtë punë me Astanen, ndërsa ndeshje e mirë pritet të jetë mes Sporting e PSV.

Në ora 19:00, zhvillohen këto ndeshje:

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat