Për dy javë shkarkohet nga skuadra shqiptare

Futboll

Për dy javë shkarkohet nga skuadra shqiptare

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 11:26
Për dy javë shkarkohet nga skuadra shqiptare

Për dy javë shkarkohet nga skuadra shqiptare. Komunikojnë ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin Bulent Akin. "Marrëveshjen me teknikun turk e mbyllim pas dy ndeshjeve të luajtura në kampionat, ku regjistrojmë një fitore (ndaj Sileksit) dhe një humbje (nga Vardari)", bëhet e ditur nga klubi i futbollit Shkupi.

"Akin erdhi në pankinën tonë me 5 shtator, duke zëvendësuar ish-trajnerin Umit Karan, ndërsa pas një aventure shumë të shkurt drejtuesit dhe vet tekniku vendosin që të ndahen në mënyrë profesionale.

FC Shkupi e falenderon Bulent Akinin për periudhën që ishte pjesa e jona, duke i dëshiruar suksese në karrierën në vijim", thuhet nga Shkupi. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat