Giampaolo: Milani duhet të qëndrojë i qetë - Bota Sot
Giampaolo: Milani duhet të qëndrojë i qetë

Futboll

Giampaolo: Milani duhet të qëndrojë i qetë

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 18:16
Marco Giampaolo

Trajneri i kuq e zinjëve, Marco Giampaolo ka folur në vigjilie të përballjes me Interin.

Ai ka konfirmuar se Andrea Canti do të jetë i gatshëm për derbin “Madonnina”, derisa u ka bërë ftesë tifozëve që të qëndrojnë të qetë.

“Padyshim se është ndeshje që dallon nga tjerat, pasi është derbi. Është ndeshje e rëndësishme, për të gjithë, e veçmas për mua. Nuk e di sesi do të paraqitet Interi, por e di që ne kemi lojën dhe do të mundohemi t’i arrijmë objektivat”, përfundoi ai.

Kujtojmë se dueli do të zhvillohet nesër me fillim nga ora 20:45.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...