Milan po mendon ta transferojë këtë lojtar në janar - Bota Sot
Milan po mendon ta transferojë këtë lojtar në janar

Futboll

Milan po mendon ta transferojë këtë lojtar në janar

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 15:43
Ilustrim

Milan po synon të përforcojë repartin e mbrojtës për të ardhmen.

Boban dhe Massara nuk kanë ndërmend të ndalen në përpjekjet për të përforcuar Milanin edhe në merkaton e ardhshme në janar.

Mësohet se emisarët e dërguar prej tyre kanë vëzhguar në sfidën Benfica-Leipzig mbrojtësin Ruben Dias i cili ka si agjent të famshmin Jorge Mendes dhe raportet me këtë të fundit janë të shkëlqyera.

Në merkaton e verës 22-vjeçari pati oferta të ndryshme që nuk kënaqën drejtuesit e Benficës dhe në janar insistimi i kuqezinjve me një ofertë prej 35 milionë euro mund të afrojë palët drejt një akordi përfundimtar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...