Formacionet zyrtare: Granada – Barcelona - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Granada – Barcelona

Futboll

Formacionet zyrtare: Granada – Barcelona

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 20:13
Foto ilustrim

Barcelona i shkon Granadas në udhëtim në kuadër të xhiros së pestë të Primera Divisionit spanjoll.

Sërish nuk starton Messi, për t’u ulur në stol në fillim të ndeshjes, por për t’u inkuadruar më vonë.

Katalunasit synojnë edhe fitoren e tretë këtë edicion, krahas një barazimi dhe një humbjeje që e kanë regjistruar deri më tani.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 21:00 në “Estadio Nuevo Los Cármenes”, derisa kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...