Sërish ai, Vedat Muriqi! Fenerbahce kalon në epërsi dhe afrohet te fitorja - Bota Sot
Sërish ai, Vedat Muriqi! Fenerbahce kalon në epërsi dhe afrohet te fitorja

Futboll

Sërish ai, Vedat Muriqi! Fenerbahce kalon në epërsi dhe afrohet te fitorja

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 20:52
Vedat Muriqi

Vazhdon me formën e jashtëzakonshme.

Fjala është për sulmuesin e Kosovës dhe të Fenerbahces, Vedat Muriqi, i cili vazhdon të shënojë gola.

Kësaj radhe realizoi ndaj Ankaragucut në minutën e 73-të, për t’ia dhuruar epërsinë skuadrës së tij.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...