Ejupi me dy gola ia solli fitoren Vardar Forinës

Futboll

Ejupi me dy gola ia solli fitoren Vardar Forinës

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 15:01
Ejupi me dy gola ia solli fitoren Vardar Forinës

Vardari nga Forina me rezultat 2:0 ka mposhtur Skopjen, në javën e pestë të Ligës së dytë-perëndim, kurse të dy golat i shënoi futbollisti rian Ejupi.

Ai golin e parë e shënoi në minutën e 8-t, ndërsa të dytin në minutën e 47-t të takimit.

Vardari tani ka 6 pikë dhe mbanë vendin e tetë në renditjen tabelore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat