Ndalu Zvezdan, kjo është Kosova! Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd - Bota Sot
Ndalu Zvezdan, kjo është Kosova! Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd

Futboll

Ndalu Zvezdan, kjo është Kosova! Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd

Nga: Kemajl Goca Më: 9 tetor 2019 Në ora: 12:07
Ndalu Zvezdan, kjo është Kosova! Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd

Ndalu Zvezdan, kjo është Kosova! Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd! 

Drejtori i përgjithshëm i Cërvena Zvezdës në futboll, erdh me shumë krenari, duke e quajtur Kosovën provincë jugore e Serbisë dhe me mendjen e idiotit, se do ta luajë ndeshjen e Kupës së Serbisë në Kosovë!

Zvezda kthehet kokulur së bashku me Delijen. 

Disa tifozë të shkretë të Trepçës fantome, të zhgënjyer, kanë harruar se vetëm një Trepçë është në Kosovë dhe në stadiumin “Adem Jashari”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...