Ata janë amatorë!, Bennacer i nxjerr bojën Milanit në Algjeri?

Futboll

Ata janë amatorë!, Bennacer i nxjerr bojën Milanit në Algjeri?

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 19:14
Bennacer

Trajneri i Algjerisë, Djamel Belmadi, gjatë konferencës për shtyp të dhënë ditën e sotme, ka folur edhe në lidhje me një temë për përgatitjen që bëjnë lojtarët në klube dhe ka lëshuar një bombë, por pa folur me emra dhe pa vendosur gishtin... "Nuk do ta them kurrë emrin, por kam folur me një nga futbollsitët e mi më të rëndësishëm, që më tha se si punohet në klubin e tij. Një klub i madh. Mbeta i shokuar! Kjo është të jesh amator".

Tre janë personat në shënjestër, që kanë rrëfyer sekretin: Ismael Bennacer (Milan), Sofiane Feghouli (Galatasaray) ose Islam Slimani (Monaco).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat