Milan – Lecce, notat e lojtarëve - Bota Sot
Milan – Lecce, notat e lojtarëve

Futboll

Milan – Lecce, notat e lojtarëve

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 00:21
Pamje nga ndeshja

Skuadra e Milanit fitoi as sot, pas emërimit të trajnerit të ri Stefano Pioli.

Milan luajti baras me Leccen me rezultatin 2:2, duke dëshmuar kështu që ka shumë mangësi në skuadër.

Calhanoglu dhe Piatek shënuan për Milanin, kurse Babacar dhe Calderoni barazuan për Leccen, që nuk tregoi shumë, por në fund mori një pikë të artë në San Siro.

Calhanoglu ishte lojtari më i mirë me notën 9.5 – kurse Majer i Lecces më i dobëti.

Ja notat e të gjithë lojtarëve:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat