Po kalon momente jo të mira me Arsenalin, Granit Xhaka ngushëllohet nga bashkëshortja - Bota Sot
Po kalon momente jo të mira me Arsenalin, Granit Xhaka ngushëllohet nga bashkëshortja

Futboll

Po kalon momente jo të mira me Arsenalin, Granit Xhaka ngushëllohet nga bashkëshortja

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 15:50
Granit dhe Leonita Xhaka

Së fundi Granit Xhaka bëri një gjest të pahijshëm në ndeshjen kundër Crystal Palaces duke ofenduar tifozët e skuadër së tij Arsenal me gjeste fyese.  

Ai u  fishkëllua nga tifozët, derisa po zëvendësohej dhe kjo ka bërë që të ketë momente jo të mira aktualisht.

Por, është bashkëshortja e tij, Leonita që i qëndron afër çdo herë.

Së fundi bashkëshortja e yllit shqiptar ka bërë një dedikimi romantik për futbollistin.

Krahas një fotografie ku shihet Xhaka në stërvitje, ajo ka shkruar “Jam shumë krenare me ty dashuria ime”.

Image

Ndryshe, pak javë më parë çifti u bën prind të një vajze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat