Ky është lajmi më i mirë për Kosovën së vjen nga Çekia - Bota Sot
Ky është lajmi më i mirë për Kosovën së vjen nga Çekia

Futboll

Ky është lajmi më i mirë për Kosovën së vjen nga Çekia

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 16:11
Ky është lajmi më i mirë për Kosovës së vjen nga Çekia

Ndeshja mes Kosovës dhe Çekisë do të zhvillohet të enjten me datë 14 nëntor në Plzen.

Një lajm i mirë vjen nga tabori çek teksa lojtari i tyre më i rrezikshëm, Patrik Schik është i lënduar.

Ai ka pësuar një lëndim në nyje dhe në pesë ndeshjet e fundit të Leipzigut nuk është ftuar fare.

Ndeshja historike ka edhe 11 ditë para vetes, ndërsa duket se Patrik Schik mund të mos jetë i aftë për të luajtur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat