Ish-futbollisti i njohur: As Guardiola apo Mourinho s’mund ta këndellin Feronikelin - Bota Sot
Ish-futbollisti i njohur: As Guardiola apo Mourinho s’mund ta këndellin Feronikelin

Futboll

Ish-futbollisti i njohur: As Guardiola apo Mourinho s’mund ta këndellin Feronikelin

Më: 4 nëntor 2019 Në ora: 23:29
Mourinho dhe Guardiola

Klubi i Feronikelit e ka prezantuar trajnerin e ri, ku Agim Sopi do të jetë pasardhës i Dejan Vukiçeviqit që u largua ditë më parë.

Trajneri Sopi tashmë ka debutuar me ‘Niklin’ në humbjen 0:2 nga Ballkani në Drenas.

Sopi e ka zëvendësuar malazezin Vukiçeviq, i cili nuk arriti të lë gjurmë në futbollin e Kosovës.

Ardhjen e tij në Kosovë e ka komentuar edhe ish-futbollisti i mirënjohur Arben Zeqiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat