FFK e konfirmon çmimin e biletave për ndeshjen Kosovë - Angli - Bota Sot
FFK e konfirmon çmimin e biletave për ndeshjen Kosovë - Angli

Futboll

FFK e konfirmon çmimin e biletave për ndeshjen Kosovë - Angli

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 15:28
Ilustrim

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se biletat për ndeshjen kualifikuese për Euro 2020, Kosovë – Angli, do të dalin në shitje më 12 nëntor, në orën 16:00.

Ndeshja do të zhvillohet, më 17 nëntor, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, në orën 18:00.

Biletat mund të blihen nëpërmjet platformës online www.tiks.app

Çmimet e biletave janë sikurse në ndeshjet e mëparshme:V

eri dhe Jug 5 euro

Lindje 10 dhe 15 euro

Perëndim 15 euro dhe 20 euro

VIP 80 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat