Anglia publikon listën e futbollistëve për ndeshjen kundër Kosovës - Bota Sot
Anglia publikon listën e futbollistëve për ndeshjen kundër Kosovës

Futboll

Anglia publikon listën e futbollistëve për ndeshjen kundër Kosovës

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 15:18
Foto

Anglia ka bërë publike listën për dy ndeshjen e nëntorit, asaj ndaj Malit të zi dhe Kosovës.

Gareth Southgate ka rigrumbulluar sërish Alex Oxlade-Chamberlain, John Stones dhe Callum Hudson-Odoi për këto dy ndeshje.

Trajneri i Anglisë gjithashtu për këto dy ndeshje ka përfshirë edhe MasonMount, përkundër që lojtari është i shqetësuar nga një lëndim të cilin e pësoi në ndeshjen kundër Ajaxit.

Ja lista e plotë:

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat