Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve - Bota Sot
Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Futboll

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

Më: 7 nëntor 2019 Në ora: 15:36
Foto ilustrim

UEFA ka përzgjedhur formacionin e javës në Ligën e Kampionëve.

Në garën elitare evropiane të futbollit, të martën dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së katërt.

Paraqitja e mirë e Real Madridit kundër Galatasaray ka bërë që tre lojtarë të kësaj skuadre të jenë pjesë e formacionit të javës.

Karim Benzema, Rodrygo dhe Sergio Ramos janë pjesë e këtij formacioni.

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat