Kosova publikon listën e futbollistëve për sfidat me Çekinë dhe Anglinë  - Bota Sot
Kosova publikon listën e futbollistëve për sfidat me Çekinë dhe Anglinë 

Futboll

Kosova publikon listën e futbollistëve për sfidat me Çekinë dhe Anglinë 

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 13:14
Kosova publikon listën e futbollistëve për sfidat me Çekinë dhe Anglinë 

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, e ka publikuar listën e futbollistëve për dy ndeshjet e fundit në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020, kundër Republikës së Çekisë, më 14 nëntor në stadiumin “Doosan Arena” në Plzen dhe kundër Anglisë, më 17 nëntor në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Si zakonisht futbollistët e Kombëtares do të akomodohen në hotel “Emerald”.

Ndërsa stërvitja e parë e Dardanëve zhvillohet të hënën në orën 18:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Paraprakisht, të hënën, në orën 11:00, përzgjedhësi Challandes, do të paraqitet në konferencë për media në hotel “Emerald”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat