Prishtina paralajmëron Llapin, çdo ekip i madh dhe kur nuk i mungon cilësia e merr vetën pikërisht nga përballjet e vështira - Bota Sot
Prishtina paralajmëron Llapin, çdo ekip i madh dhe kur nuk i mungon cilësia e merr vetën pikërisht nga përballjet e vështira

Futboll

Prishtina paralajmëron Llapin, çdo ekip i madh dhe kur nuk i mungon cilësia e merr vetën pikërisht nga përballjet e vështira

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 15:17
Foto ilustrim

Prishtina ka dy ndeshje që nuk fiton, duke marr një barazim ndaj Dukagjinit dhe duke humbur si vendas ndaj Feronikelit.

E ndeshja e radhës për kryeqytetasit është takimi ndaj Llapit.

Prishtina në këtë ndeshje kërkon fitore, ndërsa në rrjetet sociale ka pyetur se mund të këndellet pikërisht ndaj Llapit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat