Pamje drithëruese të stadiumit të ri shqiptar - Bota Sot
Pamje drithëruese të stadiumit të ri shqiptar

Futboll

Pamje drithëruese të stadiumit të ri shqiptar

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 17:49
Pamje drithëruese të stadiumit të ri shqiptar

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka postuar ditën e soteme disa foto nga stadiumi i ri Kombëtar i sapo rindërtuar në kryeqytet, Tiranë.

Image

“Air Albania Stadium” duket se ka marrë edhe dorën e fundit të përgatitjeve, ndërkohë është kryeministri Rama që shkruan: “U Kry.

Ta gëzojnë brezat” , ndërsa shkrimin e shoqëron edhe me 5 yje, krahas flamurit shqiptar, topit të futbollit dhe një ikone në formën e shqiponjës me duar.

Pamje drithëruese të stadiumit të ri shqiptar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat