Zbulohet kërkesa e çmendur e Ibrahimovic për t’u kthyer në Serie A - Bota Sot
Zbulohet kërkesa e çmendur e Ibrahimovic për t’u kthyer në Serie A

Futboll

Zbulohet kërkesa e çmendur e Ibrahimovic për t’u kthyer në Serie A

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 23:58
Zlatan Ibrahimovic

Zlatan Ibrahimovic kërkon 1 milionë euro në muaj për t’u rikthyer në Serie A, raporton La repubblica, teksa Milan, Bologna, Roma, Napoli dhe Fiorentina janë interesuar për të.

Sulmuesi shumë shpejt do të jetë një lojtar i lirë sepse kontrata e tij me LA Galaxy përfundon në fund të dhjetorit.

Milani, Roma, Bologna dhe Napoli janë përfolur për transferimin e ish-lojtarit të Juventusit, Interi dhe Milanit.

Gazeta italiane raportons e Ibra kërkon 1 milionë euro në muaj, pra 6 milionë euro deri në fund të sezonit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat