Një medium serb i shqetësuar se si kanë bërtitur anglezët në Kosovë  - Bota Sot
Një medium serb i shqetësuar se si kanë bërtitur anglezët në Kosovë 

Futboll

Një medium serb i shqetësuar se si kanë bërtitur anglezët në Kosovë 

Nga: Kemajl Goca Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 14:59
Një medium serb i shqetësuar se si kanë bërtitur anglezët në Kosovë 

Një medium serb “Informer” ka shkarravitur në lidhje para ndeshjes së kombëtares Kosovës dhe Anglisë, në kuadër të kualifikueseve për Kampionatin Evropian 2020 në futboll.

“Grupi i tifozëve anglezë fyen Serbinë në Prishtinë, para ndeshjes së ashtuquajtur Kosovë. 

Anglezët mbërritën në provincën jugore serbe të shtunën. Ata në njërën nga kafiteritë brohoritën ‘Fuck Serbia’.

Anglezët dhe mikpritësit kënduan së bashku”, shkarravit ky medium serb.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat