Para ndeshjes Kosovë-Angli, Milot Rashica merr lajmin që do t’ia ndryshojë jetën - Bota Sot
Para ndeshjes Kosovë-Angli, Milot Rashica merr lajmin që do t’ia ndryshojë jetën

Futboll

Para ndeshjes Kosovë-Angli, Milot Rashica merr lajmin që do t’ia ndryshojë jetën

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 18:54
Milot Rashica

Fjala është për të reja në jetën private nga një prej futbollistëve më të komentuar.

Milot Rashica, siç ka mësuar ekskluzivisht Prive.al po bëhet baba.

Lajmin, ka arritur ta konfirmojë nga burime të sigurta pranë çiftit.

‘Belkiz është shtatzënë në muajin e tretë dhe ky lajm e ka gëzuar tejmase çiftin e njohur që mezi po presin të bëhen prindër’ – i kanë thënë portalit tonë të afërm të 23-vjeçarit në kushte anonimiteti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat