Kujtim nga ndeshja e para 20 vjetëve - Bota Sot
Kujtim nga ndeshja e para 20 vjetëve

Futboll

Kujtim nga ndeshja e para 20 vjetëve

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 20:21
Foto

Një ndeshje në mes kosovarëve dhe anglezëve u zhvillua edhe para 20 vjetëve.

Mirëpo, ajo vite më vonë e bëri namin nëpërmjet një fotografie të vetme.

Kjo lojë u luajt në lagjen Dardania të Prishtinës.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat