E pabesueshme se çfarë iu ndodhi tifozëve në ndeshjen Shqipëri-Francë - Bota Sot
E pabesueshme se çfarë iu ndodhi tifozëve në ndeshjen Shqipëri-Francë

Futboll

E pabesueshme se çfarë iu ndodhi tifozëve në ndeshjen Shqipëri-Francë

Më: 17 nëntor 2019 Në ora: 20:58
E pabesueshme se çfarë iu ndodhi tifozëve në ndeshjen Shqipëri-Francë

Akoma pa filluar ndeshja Shqipëri-Francë, ka ndodhur një incident në “Air Albania Stadium”, ku ka pasur me sistemin e vaditjes në lagien e fushës.

Dy nga hedhëset e ujit, siç shihet edhe nga foto janë shumë afër me tifozët, dhe lagin ata që gjenden në tribunën pas porte.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat