EURO 2020 – me këto ndeshje përmbyllen kualifikimet - Bota Sot
EURO 2020 – me këto ndeshje përmbyllen kualifikimet

Futboll

EURO 2020 – me këto ndeshje përmbyllen kualifikimet

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 08:42
Ilustrim

Sot (e martë) zhvillohen ndeshjet e fundit kualifikuese për Euro 2020.

Në orar për ditën e sotme janë dhjetë ndeshje.

Kombëtare si Gjermania, Belgjika dhe Holanda zbresim në fushën e lojës.

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 20:45.

Ndeshjet që zhvillohen sot, i gjeni në pjesën e mëposhtme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat