Juventus e Inter i bashkohen garës për mbrojtësin e Romës - Bota Sot
Juventus e Inter i bashkohen garës për mbrojtësin e Romës

Futboll

Juventus e Inter i bashkohen garës për mbrojtësin e Romës

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 15:16
Foto ilustrim

Juventus dhe Inter janë bashkuar në garën për mbrojtësin e Romës, Chris Smalling.

Smalling është huazim te Roma dhe i ka impresionuar të gjithë me paraqitjet në Seria A.

Për momentin anglezi po cilësohet si një ndër mbrojtësit më të mirë në ligën italiane këtë sezon.

Sipas mediave italiane, Roma është duke provuar të kompletojë transferimin e lojtarit.

Por ka disa spekulime që “Zonja e Vjetër” dhe “neurzurët” po shfaqin interesim të madh gjithashtu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat