Gjermania barazon me supergol, Gnabry është heroi i ri - Bota Sot
Gjermania barazon me supergol, Gnabry është heroi i ri

Futboll

Gjermania barazon me supergol, Gnabry është heroi i ri

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 21:26
Pamje nga ndeshja

 

Gjermania ka gjetur golin e barazimit ndaj Irlandës së Veriut. Sulmuesi i Bayern Munchen Gnabry ka barazuar rezultatin në 1-1.

Ai mori një top brenda zonës, bëri një marrje të mirë dhe me një goditje të fortë e dërgoi në rrjetë për 1-1. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat