Suedia publikon listën e lojtarëve të ftuar për miqësoren kundër Kosovës - Bota Sot
Suedia publikon listën e lojtarëve të ftuar për miqësoren kundër Kosovës

Futboll

Suedia publikon listën e lojtarëve të ftuar për miqësoren kundër Kosovës

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 17:07
Suedia

Më 12 janar Kosova do të ballafaqohet me Suedinë në një sfidë miqësore që do të zhvillohet në Doha të Katarit.

Trajnerët Bernard Challandes dhe Janne Andersson pritet që të vendosin për 11-shen startues të miqësores që do të zhvillohet në Doha të Katarit.

Nga e gjithë kjo, kombëtarja e Suedisë ka publikuar tashmë listën e lojtareve të fituar për miqësoren me Kosovën.

Kujtojmë se lojtarët kryesor nuk do të jenë të pranishëm, ngase kanë angazhime me ekipet e tyre nëpër Evropë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat