Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal - Bota Sot
Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

Futboll

Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 20:47
Foto ilustrim

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit londinez West Ham – Arsenal.

Të dyja ekipet kanë përjetuar formë katastrofale, sidomos në ndeshjet e fundit dhe nuk janë në pozitë të volitshme në tabelë.

Ndeshja fillon në orën 21:00, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja ekipeve.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat