Nga salla e operacionit në tribunë, Ribery shfaqet me paterica në Fiorentina-Inter - Bota Sot
Nga salla e operacionit në tribunë, Ribery shfaqet me paterica në Fiorentina-Inter

Futboll

Nga salla e operacionit në tribunë, Ribery shfaqet me paterica në Fiorentina-Inter

Më: 15 dhjetor 2019 Në ora: 21:07
Ribery

 

Franck Ribery do të duhet të kthehet pas 10 javësh riaftësim pas operacionit të kryer, por ashtu si kishte premtuar, u paraqit në tribunë me njërën këmbë të rrethuar nga proteza e vendosur dhe me patericat pranë tij.

Francezi i qëndron pranë ekipit të Fiorentinas, në sfidën ndaj Interit në "Artemio Franchi".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat