Sa i “çmendur” është Diego Costa, bie në pishinë me “Hoverboard”

Futboll

Sa i “çmendur” është Diego Costa, bie në pishinë me “Hoverboard”

Më: 8 janar 2020 Në ora: 17:23
Diego Costa

Diego Costa është futbollisti më i çuditshëm që njeh bota e futbollit.

Ai njihet për skandalet që ka bërë si në fushë ashtu edhe jashtë fushës.

Së fundmi, ai ka publikuar një video me një “Hoveboard” duke rënë në pishinë.

Costa e ka humbur kontrollin mbi të dhe është përplasur në pishinë, që fatmirësisht ishte e mbushur. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat