Krejt cullak gruaja e futbollistit... - Bota Sot
Krejt cullak gruaja e futbollistit...

Futboll

Krejt cullak gruaja e futbollistit...

Më: 8 janar 2020 Në ora: 19:27
Krejt cullak gruaja e futbollistit

Është e njohur më shumë si gruaja dhe menaxherja e sulmuesit të Interit të huazuar në PSG, Mauro Icardi

Por, Wanda Nara Icardi di të provokojë shumë shpesh në rrjetet e saj sociale.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet totalisht e zhveshur derisa tregon edhe format e saj seksi. 

Image

“Duke u përgatitur për episodin e parë”, ka shkruar ajo, duke mos treguar se për çka e ka fjalë, por që foto e saj mori më mijëra “like”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat