Momente delikate, vizitë surprizë në spital për Zaniolon

Futboll

Momente delikate, vizitë surprizë në spital për Zaniolon

Më: 13 janar 2020 Në ora: 23:20
Zaniolo

Kapiteni i Romës, Florenzi ka vizituar Villa Stuart për të parë nga afër gjëndjen e të dëmtuarit Zaniolo. Një vizitë kjo që më shumë shërben për mbështetje morale dhe për t’i dhënë kurajo atij.

Ky nuk ka qënë lojtari i vetëm që ka shkuar të shohë futbollistin, pasi edhe të tjerë nga të besuarit e Fonsecas kanë bërë të njëjtën gjë.

Kujtojmë që Zaniolo pësoi mbrëm nëj dëmtim të pafat, që shkaktoi mbylljen e sezonit në mënyrë të parakohëshme. Jo vetëm kaq, pasi ish-lojtari I Interit ka humbur edhe pjesëmarrjen në europian.

Florenzi i ka uruar shërim të shpejtë bashkëlojtarit të tij, duke i dhënë në fund edhe një përqafim kampionësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat