Priti dy ditë për firmën me Interin, Spinazzola kthehet në Romë i zhgënjyer! - Bota Sot
Priti dy ditë për firmën me Interin, Spinazzola kthehet në Romë i zhgënjyer!

Futboll

Priti dy ditë për firmën me Interin, Spinazzola kthehet në Romë i zhgënjyer!

Më: 17 janar 2020 Në ora: 18:09
Leonardo Spinazzola

Leonardo Spinazzola largohet nga Milano dhe nga Interi!

Priti dy ditë i qeshur, i lumtur, entuziast për të firmosur me zikaltërit, ashtu si Politano në Romë. Por, më kot: Roma dhe Interi nuk ranë dakord.

Problem u bënë vizitat mjekësore dhe formula e ndryshuar nga Interi.

Spinazzola iu drejtua pasditen e të premtes aeroportit Linate me drejtim Roma! Operacioni i shkëmbimit dështoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat