Largohet nga Trepça ‘89 - Bota Sot
Largohet nga Trepça ‘89

Futboll

Largohet nga Trepça ‘89

Nga: K. G. Më: 18 janar 2020 Në ora: 18:32
Largohet nga Trepça ‘89

Futbollisti Taulant Avdyli largohet nga skuadra e Trepçës ’89 nga Mitrovica.

“Nga sot nuk do të jem pjesë e skuadrës KF Trepça ‘89. 

Falënderoj kryesinë për bashkëpunim të dyanshëm dhe në ndërprerjen e bashkëpunimit. 

Ju uroj suksese ne vazhdim”, njofton përmes profilit të tij futbollisti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat