Podolski drejt Turqisë - Bota Sot
Podolski drejt Turqisë

Futboll

Podolski drejt Turqisë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 22:43
Lukas Podolski

Lukas Podolski është afër ndërrimit të skuadrës së tij.

Sipas Kolner Express, Lukas Podolski ka nënshkruar për skuadrën turke, Antalyaspor.

Ish ylli i Gjermanisë dhe Arsenalit ishte kthyer te skuadra e tij Koln, por ata nuk po arrin të mbajnë atë në skuadër.

Kështu që ai ka ateruar në Turqi ku këtë vikend pritet që të nënshkruajë kontratë 18 muaj më skuadrën turke.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat