Tifozi bën ofertën e veçantë: Këmbej gruan për një biletë në ... - Bota Sot
Tifozi bën ofertën e veçantë: Këmbej gruan për një biletë në ...

Futboll

Tifozi bën ofertën e veçantë: Këmbej gruan për një biletë në ...

Më: 20 janar 2020 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Ditën e djeshme u luajt ndeshja mes Liverpulit dhe Junajtid, e cila u fitua nga të besuarit e Klop me rezultatin 2-0.

Tifozë të shumtë kishin siguruar bileta, për të ndjekur nga afër këtë ndeshje, kjo edhe për rivalitetin që ka mes këtyre dy ekipeve. Megjithatë ka edhe nga ata tifozë, të cilët nuk ia kanë dalë të sigurojnë biletë për këtë ndeshje. I tillë ka qenë edhe një tifoz, i cili ka dalë më një pankartë pranë stadiumit.

Dëshira e këtij tifozi për të mos munguar në shkallët e “Anfield” pak orë përpara ndeshjes Liverpul-Mançester Junajtid ka shkuar deri në bërjen e një oferte të pacipë: “Këmbej gruan për një biletë plus 100 paund”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat