Pas dështimit të transferimit të Fernandesit, Unitedi kërkon Maddisonin

Futboll

Pas dështimit të transferimit të Fernandesit, Unitedi kërkon Maddisonin

Më: 24 janar 2020 Në ora: 00:24
James Maddisoni

Manchester Unitedi do të synojë transferimin e James Maddisonit, pas dështimit për transferimin e Bruno Fernandesit, raporton Daily Star.

“Djajtë e Kuq” janë tërhequr nga gara për Fernandesin, pasi Sportingu kërkoi 80 milionë euro për shërbimet e tij.

Maddisoni është qe një kohë të gjatë një nga synimet e Unitedit, dhe do ta rikthejnë sërish vëmendjen tek ai pasi duan të përforcojnë mesfushën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat