Shpresat te Reali

Futboll

Shpresat te Reali

Më: 24 janar 2020 Në ora: 10:38
Shpresat te Reali

Kylian Mbappe ka shtuar shpresën e Real Madridit për transferimin e tij, pas përfundimit të këtij sezoni.

Ylli i madh i Paris Saint-German në ditët e fundit ka konfirmuar vendosmërinë e tij për ekipin francez.

Mirëpo, ai ka refuzuar të konfirmojë të ardhmen e tij në klub përtej këtij sezoni.

"AS" shkruan se Real Madrid ka shtuar besimin për transferimin e tij gjatë afatit kalimtar të verës.

Mbappe është një prej futbollistëve të rinj më të mirë në botë dhe objektiv i madh i klubit nga Santiago Bernabeu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat