Edhe Drita zgjedh Turqinë për vazhdimin e fazës përgatitore - Bota Sot
Edhe Drita zgjedh Turqinë për vazhdimin e fazës përgatitore

Futboll

Edhe Drita zgjedh Turqinë për vazhdimin e fazës përgatitore

Më: 24 janar 2020 Në ora: 10:55
Drita

Klubi futbollistik Drita ka lëshuar Kosovën, për të udhëtuar në Turqi për të vazhduar fazën përgatitore.

Këtë e ka konfirmuar vet klubi nga Gjilani, nëpërmjet një njoftimi në rrjetin social “Facebook”.

Ja njoftimi i plotës i skuadrës nga Gjilani:

Sot ekipi jonë ka udhëtuar për në Antalya të Turqis për të vazhduar me përgaditjet për stinorin e ri.

Aska Lara Resort do të jetë vendi ku do të akomodohet ekipi për njembëdhjet ditë dhe gjatë kësaj kohe janë paraparë edhe tri takime kontrolluese!

Image
Drita
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat