Ballkani – Viitorul, ky është rezultati i ndeshjes - Bota Sot
Ballkani – Viitorul, ky është rezultati i ndeshjes

Futboll

Ballkani – Viitorul, ky është rezultati i ndeshjes

Më: 24 janar 2020 Në ora: 12:35
Ballkani

Ballkani e ka zhvilluar ndeshjen e radhës miqësore në përgatijet në Turqi.

Suharekasit janë ndeshur me skuadrën rumune, Viitorul.

Portokallezinjtë shfaqën formë të lartë në këtë duel, duke e fituar atë me rezultat të thellë, 4:1.

Golat i realizuan Artur Magani, Arbër Prekazi, Visar Berisha dhe Arbër Hoxha.

Edhe në këtë duel, kampioni vjeshtor i elitës ka treguar formë të lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat